Ei ole lahendamatuid olukordi, vahel peab lihtsalt veidi rohkem pingutama, et just õige lahenduseni jõuda!

Lõpetasin Eesti Maaülikooli Veterinaarmeditsiini eriala 2012. aastal. Kui sageli on loomaarstiks õppima mineja sellest ametist unistanud juba varasest noorusest, siis minu puhul oli tegu juhusega-  esimeseks eelistuseks oli meditsiin. Õnneks oli saatusel oma plaan ja ma ei ole kordagi otsust loomaarstiks õppida kahetsenud. Loomad on meie peres alati olnud, hetkel on mul kass, koer ja kaks Aafrika hiidtigu. Vahel satuvad meile ka abi vajavad siilid.

Lisaks koertele ja kassidele tegelen ka küülikute, merisigade, tsintsiljade, hamstrite ja teiste pisinärilistega. Meelsasti veedan aega opisaalis.

Loomaarstina olen töötanud Loomade Kiirabikliinikus, Nõmme loomakliinikus ning Kopli loomakliinikus. Hetkel tegutsen Sõle
Loomakliinikus ning Aegviidus abistan konsulteeriva arstina.

Väga oluliseks pean edasist koolitust ja teadmiste täiendamist. Sellel kevadel õnnestus mul osaleda NAVC
iga-aastasel veterinaariaalasel konverentsil Orlandos(Floridas). Kõige suuremaks erialaseks eesmärgiks pean teavitustööd küülikute ja näriliste heaolu ja pidamise osas, kuna väga sageli ei osata juba poes anda õigeid juhiseid selle kohta, mis on nende pisikeste karvikute eluks vajalikud söögid, kuidas neid majutada, mis on suurimad terviseprobleemid ja miks on oluline kiiresti arsti juurde jõuda.